Hastane Odası Süsleme Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

bebek dogum masa dekorasyonu hastane organizasyon

Bir süredir bilgisayarım tamir edilemediği için buradan fazlasıyla uzak kaldım. Ancak geri dönüşüm muhteşem oldu çünkü size çok güzel bir haberim var: HAMİLEYİM! Bugünlerde dördüncü ayıma girmiş bulunuyorum ve beni şimdiden heyecan bastı. Siz de böyle hissetmiş miydiniz bayanlar? O kadar heyecanlıyım ki, bebek odası ya da hastane odası süsleme detayları bile kafamda hazır. O kadar yani!

Dekorasyon Temamı Tahmin Edebilir misiniz?

Bu kadar uzun bir süre ayrı kaldıktan sonra eğlenceli ve okuması keyifli bir yazıyla dönmek istedim buraya. Çocuğu olmayanların bile resimlere bakarken yüzlerinde bir gülümseme yaratmak istedim. Umarım yazımın sonunda bunu başarmış olurum. Neyse, hastane odası süsleme konusuna dönersek… Aklımda bir tema var aslında. Konu dekorasyon olunca nedense bir şekilde hep bu temaya kayıyor gönlüm. Düğünümde de bu temada bir süsleme vardı. Siz anladınız beni 🙂 Dekorasyon temamın yaz mevsimi ile de uyuşacağını düşünüyorum. (Doğumum Temmuz sonu ya da Ağustos başlarında olacak inşallah, bana şans dileyin) Sizi daha fazla merak ettirmeden söylüyorum o zaman. Rustik temalı bir doğum masası düşünüyorum.

Hamile olduğum ve genelde evde boş vakit geçirdiğim için birçok dekorasyon firması ile görüşme fırsatım oldu. Baya da inceledim birçok yeri ve bu işi kendim halletmeye karar verdim. Aman Allah’ım ilk başta biraz gözüm korkmadı değil ancak çok gösterişli ve zor bir şey istemediğim için bu hayatta en büyük yardımcım ve desteğim olan annemle bu işi yapmaya karar verdik ve kendimizi Eminönü’nde kafayı yerken bulduk. O kadar tatlı ve güzel şeyler var ki… İnsan sürekli hayallere dalıyor.

Annemle beraber nasıl bir masa ortaya çıkaracağız bilmiyorum ama kafamızdaki konsepti daha iyi anlatabilmek adında buraya birkaç resim bırakıyorum. Daha fazla görsele ulaşmak isterseniz Pinterest’teki hesabıma da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu arada Pinterest’e baktıkça da kafam karışmıyor değil. Bakalım ortaya nasıl bir şeyler çıkacak. Heyecanla bekliyorum! Sizin de aklınıza takılan ya da söylemek istediğiniz bir şeyler varsa yazıma yorum bırakabilirsiniz.

hastane odası süsleme bebek dogum masa dekorasyonu hastane organizasyon 4hastane odası süsleme bebek dogum masa dekorasyonu hastane organizasyon 2hastane odası süsleme bebek dogum masa dekorasyonu hastane organizasyon 3

Umarım dekorasyon temamı beğenmişsinizdir. Bebek dekorasyonu ile ilgiliyseniz bu yazım da dikkatinizi çekebilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir