Tchibo ile İskandinav Tarzı Mutfağınıza Taşınıyor

tchibo tips of joy iskandinav tarzı mutfak 2

Sadeleşmenin günümüzde öneminin artması ile daha minimal bir stil ve dekorasyona da dikkat eder olduk. ‘Less is more’ mottosunu benimsediğimiz şu günlerde Tchibo, bizi mimari dünyasının son trendi olan İskandinav tarzı ile bir araya getiriyor. Mutfaklarınıza İskandinav tarzını yansıtmaya hazır mısınız?

İskandinav Tarzı Mutfaklar

Mutfağınızın havasını biraz değiştirmek istiyorsanız çok şanslısınız. Tchibo, bugünden itibaren mağazalarında ‘İskandinav Tarzı Mutfaklar’ temasıyla kuzeyin yüksek tepelerinin benzersiz havasını ilham alan bu tarzdaki ürünleri size sunuyor.

tchibo tips of joy iskandinav tarzı mutfak 1

Ben mağazanın nerdeyse her hafta yenilenen temalarını çok seviyorum. Bu sayede her kesime hitap ettiklerini düşünüyorum. Mesela eşimle beraber ne zaman Bağdat Caddesi’ne gitsek, mutlaka Tchibo’ya uğrarız. Orada saatlerce bizi bıraksanız durabiliriz gerçekten. Bir de mağazanın içerisindeki o güzel kahve kokusu yok mu? Tchibo’nun kahveleri gerçekten de çok güzel. Henüz denemediyseniz mutlaka yanında minik bir tatlı ile kahve keyfi yapmalısınız.

tchibo tips of joy iskandinav tarzı mutfak 5

Konuyu çok bölmeden yeni temadan bahsedeyim… Mutfağınız için farklı, fonksiyonel ve şık ürünler arıyorsanız Tchibo’nun yeni koleksiyonu tam size göre! ‘İskandinav Tarzı Mutfaklar temasını takipçilerinin beğenisine sunan marka, fonksiyonel ve sağlıklı mutfak yardımcılarından emaye fırın kaplarına, elektrikli yoğurt makinesinden zarif pastel tonlardaki İsveç ziyafetinin kendine özgü parçalarına kadar birçok şeyi düşünmüş. Eee bize de gidip ürünleri incelemek kalıyor.

tchibo tips of joy iskandinav tarzı mutfak 3

Bu arada bu ürünleri dilerseniz mağazalardan ya da bu linki tıklayarak kendi internet sayfalarından inceleyebilirsiniz. Ben favorimi buldum bile; emaye fırın kabı ile sos ve baharat karıştırıcı! Bakalım sizin favoriniz ne olacak? Aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz, hem tanışmış da oluruz. 🙂

Bu yazımı beğendiyseniz ve dekorasyona meraklıysanız bu yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir