Beyaz Çizme ve Bot Modelleri ile Stilinizi Belirleyin

Hayatımıza 2013 yılında dahil olan ancak zirveyi şimdi yaşayan beyaz çizme ve bot modelleri sokak modasını iyice etkisi altına almış görünüyor. Birçok ünlü isim ve influencer’ların da kombinlerinde baş role sahip olan bu tasarımlar ‘Kışın beyaz giyilmez.’ söylemini de rafa kaldırıyor.

beyaz çizme ve bot stil

Beyaz Çizme ve Botlar Influencer’ların Star Parçası

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte terlik ve sandaletlere veda edeli çok oldu. Yerlerini bot ve çizmelere bıraktılar. Sezon trendlerinden olan beyaz çizme ve bot modelleri ise bu sezonun star parçalarından. Yabancı isimlerden Gigi Hadid ve Kendall Jenner bu trendi en iyi şekilde benimserken, ülkemizdeki influencer’lardan Damla Kalaycık ise bana göre bu stili en iyi taşıyanlardan bir tanesi.

 

beyaz çizme gigi hadid damla kalaycık kendall jenner

Günlük Stilinize Uyarlamanın İpuçları

Trend hem beyaz hem de bot ve çizme olunca, kombinlere uyarlamanın zor olacağını düşünebilirsiniz. Ancak basic bir tişört ve jean ikilisi ile bu tasarımlar günlük bir parça olurken, derin yırtmaçlı uzun bir elbisenin altına giydiğinizde gece istediğiniz yere gidebilir ve dikkatli bakışları üzerinize çekebilirsiniz. O halde beyaz çizme ve botların dolaplarınızı ele geçirmesine izin verin. Bu Mango beyaz yarım bot ve Trendyol‘daki bu çizme favorilerim arasına girdi bile.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir