Chillax ile Keyifli ve Rahat Bir Stile Adım Atın

chillax 2 tips of joy

Birçoğu arkadaşım olmak üzere, yaptığı işlere güvendiğim herkese blogumda yer vermeye çalışıyorum. Çok sevdiğim Figen Çeken ve Güvenç Bayraktar çiftinin markası olan Chillax’de çok güvendiğim ve parmakla gösterdiğim işlerden. Yaptıklarına gelecek olursak; sizi mutlu etmeyi amaçlayan tasarımlar desem bence hiç de yalan söylemiş sayılmam. Çünkü; ürünlerine baktığınızda yüzünüzde bir gülümseme olacağını garanti edebilirim. Ayrıca ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak ürün gamıyla da karşılaşmaya hazır olun derim.

Yedi yıldır stylist ve moda editörlüğü yapan Figen Çeken, ortağı yazılımcı Güvenç Bayraktar ile uzun bir süre içerisinde bulundukları kurumsal hayatı geride bırakıp, kendi hayat felsefelerini markalarına taşıyorlar. Gün içinde yaşadığımız kaos ve stresten uzaklaşma yolları arayan bu ikili Chillax (Chill & Relax açılımı) markası ile yazın tatillerde yaşadığımız rahatlığı şehir hayatında da stilimize dokundurmayı amaçlıyorlar. O halde Chillax markasını bir de onların ağzından dinlemeye ne dersiniz?

chillax 3 tips of joy

Bu Yaz Chillax ile Tanışmaya Hazır Olun!

  • Markanızı ne zaman kurdunuz? Hangi fikirle ortaya çıktınız?

Markamızı 1.5 yıl önce kurduk. Chillax ismi hep aklımızdaydı, bu yaşam tarzını önce kendimiz deneyimleyelim sonra da yayalım dedik. Yani ürün çeşitliğimizi aslında marka adımız yönlendiriyor. Örneğin gün içinde herkesin yaşadığı küçük stresler var. Mesela, şarj aleti ve kulaklık hepimiz için çok önemli. Bu tarz yanınızdan ayıramayacağınız şeyler için amaca yönelik su geçirmez mini çantalar tasarladık. Aynı şekilde plaja giderken de yanımıza bir çok şey almak istiyoruz, bu yüzden doğal jüt kumaştan tasarladığımız çantalarımız hem hafif, hem geniş! Yani fazlasıyla kullanışlı ve ihtiyaca yönelik. Ve tabii bu yıl markamıza eklediğimiz kimonolar! Neden tatil stilimizi şehre taşımayalım? Rahat kalıpları, pamuklu kumaşları ile rengarenk kimonolar artık dolapların vazgeçilmezi olacak.

  • Marka olarak kimlere hitap ediyorsunuz?

Chillax stil sahibi, keyfine ve rahatına düşkün herkese hitap ediyor.

  • Peki ilhamınızı nereler ya da nelerden alıyorsunuz?

İlham kaynağımız olarak; markamızın adına da yakışır şekilde keyif yaptığımız yerleri düşlüyoruz. Mesela palmiyeler, denizin maviliği, hafif bir esinti ve doğadaki canlılar…

  • Tasarımlarınızda hep eğlenceli sözler görüyoruz. Marka olarak mottonuz nedir?

Marka olarak mottomuz stilimiz de dahil olmak üzere keyifli ve rahat yaşamak. Herkes kendine değer vermeli, zaman ayırmalı ve pozitif düşünmeyi alışkanlık haline getirmeli. Bunu sürekli duyuyoruz biliyorum ama artık adım da atmak lazım.

chillax 1 tips of joy

  • Ürün skalanız nedir, ilerde yapmayı düşündüğünüz farklı tasarımlar var mı?

Şu an ürün skalamızda kimono takımlar, plaj çantaları, clutch ve güneş gözlükleri var. İlerleyen dönemler için de sürprizlerimiz olacak!

  • Son olarak satış noktalarınızı öğrenebilir miyiz?

Kendi sitemiz olan chillax.co, Instagram adresimiz chillaxofficial, lessismore.com.tr ve mağaza olarak Yalıkavak Palmarina’da Provence Maison’da ürünlerimizi bulabilirsiniz.

Siz de hemen bu ikilinin tasarımlarına göz atmak için buraya tıklayarak sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Ben favorilerimi seçmeye başladım bile. Bakalım sizin favoriniz hangileri olacak?

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir