Hasır Mevsimi Geldi

Mevsimlerin değişimi ile sezon trendleri de farklılık gösteriyor. Bunların başındaysa yaz mevsiminin gelmesiyle, hayatımıza yeniden dönüş yapan hasır aksesuarlar yer alıyor. Nötr ve rahatlatıcı renk skalası ile tüm kombinlerimize tarz katacak bu aksesuarları, bu sezon gardırobunuza eklemeyi unutmayın. Şimdiden uyarıyorum! 🙂

Hasır ile Sezon Kodları Yeniden Yazılıyor

Hasır ve rafya ile yeniden yazılan sezon kodları, bizi yaz mevsimine en iyi şekilde hazırlamaya kararlı. İster deniz kenarı, havuz başı ya da şehirde sokaklarda olalım; hasır bir aksesuarımızın olması şart! Dolayısı ile bu sezon bu malzemelere bir hayli doyacağız.

Yaz aylarına özel bir materyal olan hasırı özellikle aksesuarlarda karşımıza çıkıyor. Aksesuarlardaki hakimiyetiyle tüm kombinlerimizi ele geçirecek. Ben şahsen bu malzemeyi çantalarda daha çok seviyorum. Geçen sezon aldığım hasır çantam, hazır ve de nazır bir şekilde beni bekliyor. Satın aldığım çantayı aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Benimkinin deri olan kısmı lacivert değil kahverengi. Bu sezon da satılıyor yanlış bilmiyorsam. Bağdat Caddesi’ndeki mağazasında bulabilirsiniz.

la poudre hasır çanta tips of joy blog aksesuar

Peki bu materyali kombinlerinize nasıl uyduracaksınız? Bu aksesuarları en çok toprak tonları ile kullanabilirsiniz. Bunun dışında kızıl ve mavi tonları da bu materyale yakıştırdığım diğer renk tonları. Bu sezon doğadan alacağınız ilhamlarla, sokak modasını tekelinize alacak ve dikkatleri çokça üzerinize çekeceksiniz. Bu arada aklımda kalan ve çok beğendiğim ürünleri de aşağıya bırakıyorum. Belki siz de göz atmak istersiniz.

Mudo Çanta

mudo hasır çanta tips of joy aksesuar blog

 

Yargıcı Terlik

yargıcı hasır terlik aksesuar blog tips of joy

Twist Çanta

twist hasır çanta tips of joy aksesuar blog

 

Mango Kemer

mango hasır kemer aksesuar tips of joy blog

 

 

Sezon trendleri ile ilgili bu yazımı beğendiyseniz, bence bu yazımı da çok seveceksiniz. O zaman hemen tık tık!

Güzel bir gün dilerim!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir