Penti ile Şapkam Olmadan Asla

penti hasır şapka plaj modası 4

Yaz mevsiminin en trend aksesuarlarından biri de şapkalar! Eğer bu yaz şapkanız olmadan tatile çıkmaya hazırlanıyorsanız, bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü; plajların kraliçesi olmak ve dikkat çekmek istiyorsanız bu must have parçayı mutlaka tatil bavulunuza eklemenizi öneririm. 2017 İlkbahar – Yaz mevsiminin en eğlenceli detaylarından olan şapkalar içim yazımı okumaya devam edin. İşte Penti koleksiyonundaki vazgeçilmez olan o şapkalar…

Tarihi Mısır ve Yunan zamanına dayanan bu ikonik parçalar, şu sıralar yine trend listelerinde birinci olmanın keyfini sürüyor. Düşünün, ben çok fazla şapka kullanmamama rağmen, bu yaz tatile giderken en az bir tane yanıma aldım. Güzel, modern ve şık durmasının yanı sıra korumacı yapısından ise bahsetmeme gerek bile yok. Bu sıcaklarda ise ister hasır ister farklı materyallerde şapka kullanmamız işte tam da bu yüzden şart!

Eğer siz de en güzel şapka modellerini arıyor ancak kendinize göre bir tane bulamıyorsanız önerim; size en yakın bir Penti mağazasına uğramanız. Marka, her yaz olduğu gibi bu yaz da aksesuar, bikini ve mayo gibi yaz ürünleri ile kalbimi çalmayı başardı. Plaj stillerinin olmazsa olmaz parçalarından olan şapka modellerini Penti, onlarca seçenekle bize sunuyor. Minimal ve güncel görünümün yanı sıra doğallık da önem verdikleri ayrı bir konu. Artık birçok firma doğallıktan yana. Penti buradan da gönlümü çalıyor tabii ki. Yani bize kalan ise gidip hangisinin kombinimizle uyacağına karar vermek. 🙂

Markanın yeni sloganı ise ‘Şapkasız olmaz!’. Hem natürel malzemeler hem de geleneksel tekniklerin kullanılarak üretilmiş şapkalarla siz de plaj stilinizi tamamlamaya ve plajların en cool kadını olmaya hazır olun!

Penti markasından bazı görselleri aklınızda bir fikir oluşması için buraya ekledim. Siz de bu şapkalardan birinin tatil bavulunuzda olmasını istiyorsanız, ister mağazadan isterseniz de burayı tıklayarak bu masal gibi ürünlere tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

penti hasır şapka plaj modası penti hasır şapka plaj modası 2

Ben favorilerimi çoktan seçtim. Hazır hasır çantalar bu yaz yükselişe geçmiş ve zirvede dururken bir tane de hasır şapkam olsa hiç fena olmaz öyle değil mi? Eminim markanın şapkaları kalplerinizi kazanmakta hiç zorlanmayacak!

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir