Haftaya Mutlu Başlamanın Sırrı

Kabul edelim, birçoğumuz Pazar günlerini hiç sevmiyoruz. Diğer gün işe ya da okula gidecek olmanın etkisi çoğunlukla buna sebep. Ancak her hafta bu sıkıntılı durumları yaşamak istemiyorsak hayatımızda da bir şeyleri düzeltme zamanının geldiğine inanıyorum. Bugünleri kendimize ziyan etmek ve her hafta aynı depresyonu defalarca yaşamak yerine, kendimize minik mutluluklar hediye ederek ve kendi içimize dönerek, bu mutsuzluğu aşarak haftaya en güzel şekilde başlayabiliriz. Peki haftaya mutlu başlamanın sırrı nedir?

Haftaya Mutlu Başlamanın Sırrı

Spor ya da Meditasyon Yapın

Haftaya mutlu bir şekilde başlamak istiyorsanız haftasonlarını çok iyi değerlendirmelisiniz. Mesela Cumartesi ve Pazar günü seçtiğiniz bir meditasyonu yapabilir ya da kendinizi spor yaparak iyi hissediyorsanız bugünleri spora ayırabilirsiniz. Yoga yapmaya karar verirseniz size Oysho‘nun spor kıyafetlerini kesinlikle tavsiye ederim. HARİKALAR!

haftaya mutlu başlamanın sırrı tips of joy

Keyifli Bir Kahvaltı Yapın

İster evde kendinizi muhteşem bir kahvaltı ile ödüllendirin ya da en sevdiğiniz cafe’ye giderek favori kahvaltınızı söyleyin. Her iki şekilde de Pazar gününe çok keyifli bir başlangıç yapacaksınız ve haftanız da beklediğiniz gibi mükemmel geçecek!

haftaya mutlu başlamanın sırrı kahvaltı tips of joy

Banyo Zamanı

Pazar akşamı… Hafif bir yorgunluk çökmüş, Pazartesi yüreğinize gelmiş oturmuş. Yarın iş ya da okul var diye hafif bir üzüntü… O zaman haydi köpüklü bir banyo yapmanın vakti geldi! Küvetinizi ılık suyla doldurun ve Bomb Cosmetics ürünleri ile zenginleştirin. Hafif bir müzik eşliğinde rahatlamanın tam sırası. Bu arada Bomb Cosmetics ürünlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

haftaya mutlu başlamanın sırrı banyo tips of joy

Kitap Okumaya Zaman Ayırın

Ve Pazartesi geldi çattı! Sabah erken kalktınız, işe ya da okula gidiyorsunuz. Malum trafik her yerde var. Bu zamanı iyi değerlendirmek ve güzel birkaç saat geçirmek için alın elinize sevdiğiniz bir kitap ve okumaya başlayın. Göreceksiniz; hem zamanın ne kadar hızlı geçtiğini farketmeyecek ve trafik derdinden kurtulacaksınız hem de Pazartesi gününe keyifli bir başlangıç yapmış olacaksınız.

haftaya mutlu başlamanın sırrı tips of joy kitap okumak

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Haftaya mutlu olmanın sırlarında kitap olur da müzik olmaz mı? Pazartesi sabahı kalkıp giyinmeye başladığınız sırada açın en sevdiğiniz müziği ve güne öyle hazırlanın. Gideceğiniz yere varana kadar yaptığınız müzik listenizi dinleye dinleye gidin. Sonuçta müzik ruhun gıdası. Ruhunuzu pozitif bir şekilde beslediğiniz şekilde günlerinizin kötü geçmesine imkan yok!

haftaya mutlu başlamanın sırrı müzik

Umarım tüm haftanız mükemmel geçer!

Yazımı beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir