Yenidoğan İhtiyaç Listesi İçerisinde Beni Kurtaran Ürünler

Eveet! Sonunda doğumumu yaptım ve artık yazılarıma devam etmek için hazırım. Bebişim henüz 25 günlük ancak blogumdan uzak kaldım diye baya bir üzüldüm 🙂 Bu arada kısa annelik dönemimde size yenidoğan ihtiyaç listesi içerisinde hayatımı gerçek anlamıyla kurtaran ürünlerden bahsetmek istiyorum. Henüz çok yeni anneyim ve belki de bu tavsiyeleri vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer bana kolaylık sağladıysa birçok anne ve anne adayına da yardımcı olabilir bu bebek ürünleri. O halde hemen listeme geçmek istiyorum.

Yenidoğan İhtiyaç Listesi

1- Sevi Bebe Reflü Yatağı

Bebeğimin reflüsü olmamasına rağmen eve geldiğimiz ilk andan itibaren onu reflü yatağında yatırıyorum. Özellikle emzirdikten sonra yatırınca dikkat edilmesi gerektiği için reflü yatakları bu konuda imdadıma yetişti. Başı yukarıda olunca hem gaz çıkarması daha kolay oluyor hem de neredeyse hiç kusmuyor ve mışıl mışıl uyuyor. Ben bu reflü yatağını park yatağının içine koydum. Siz de dilerseniz bu şekilde kullanabilir ya da evde yanınızda her yere taşıyabilirsiniz.

Ben bu ürünü Ebebek’ten aldım. Linkine de burayı tıklayarak ulaşabilir ve ürünü inceleyebilirsiniz.

yenidoğan ihtiyaç listesi tips of joy sevi bebe reflu yatagi ebebek

2- WaterWipes Islak Mendil

Birçok ıslak mendil tavsiye edildi ancak ben %99.9 oranla içeriğinde su bulunan WaterWipes ıslak mendilden yana kullandım tercihimi ve fazlasıyla memnunum. ilk olarak Uni Baby almıştım ama bana çok kuru geldiği için pek kullanamadım. Dolayısı ile WaterWipes ıslak mendili fazlasıyla tavsiye ediyorum. Satın almak için burayı tıklayın!

waterwipes ıslak mendil yenidoğan ihtiyaç listesi tips of joy bebek joker

3- Sudocrem Pişik Kremi

Yenidoğan ihtiyaç listeniz için olmazsa olmaz bir ürün! Bebeğinizin pişik olmasını istemiyorsanız ya da pişik olduysa bir günde geçmesini istiyorsanız bu krem gerçekten bir mucize! Bebeğim sadece iki kere pişik oldu ve hep bu kremi kullandım. Gerçekten sadece bir günde tüm pişikleri geçirdi. Tüm bebeklere pişiksiz günler dilerim. 🙂 Buraya tıklayarak kremi satın alabilirsiniz.

sudocrem pişik kremi ebebek tipsofjoy yenidoğan ihtiyaç listesi

4 – Silverette Gümüş Kapaklar

Doğumdan sonra en korktuğum konu göğüslerimin yara olmasıydı. Çünkü birçok insandan bunu duymuştum. ‘Emzirirken göğüslerim kanardı.’ ya da ‘Bebek canımı o kadar acıttı ki acıdan sütüm gitti.’ gibi cümleler bu korkumu daha da arttırdı. Bunun için çözümler ararken Silverette ile tanıştım ve gerçekten ama gerçekten mucize diyebileceğim bir ürün. Aslında doğumdan iki hafta önce kullanılmaya başlanması gerekiyor ancak ben sonradan keşfedebildiğim için doğurduktan birkaç gün sonra başladım kullanmaya. Size şu kadar söyleyeyim; ilk emzirmemde göğüslerim kan topladı. İkinci gün bu kapakları kullanmaya başladım ve diğer gün tüm yaralarım gitmişti. Bu ürünü bir an evvel satın alın derim! Linki de hemen burada, tık tık!

silverette gümüş göğüs kapakları tips of joy yenidoğan ihtiyaç listesi

5 – Bir Sürü Müslin

Yeni bir bebeğiniz olduysa onu bir sürü yumuşak müslin örtülerle mutlu edebilirsiniz. Hem yaz hem kış kullanılan bu örtülerin en güzel desenleri ise Luff markasında sizi bekliyor. Sahibesi ise çok ama çok tatlı biri. Mutlaka bu markaya da bakın. Emzirme önlükleri, müslin örtüler, oyun halıları ve daha birçok ürünü burada bulabilirsiniz. Benden size söylemesi; yenidoğan ihtiyaç listesi için alabildiğiniz kadar alın. 🙂

luff müslin örtü tips of joy yenidoğan ihtiyaç listesi

Sizinde eğer çok sevdiğiniz ve hayat kurtarıcı dediğiniz yenidoğan ihtiyaç listesi ürünleri varsa yorumlara bırakabilirsiniz. Bebişlerinizle mutlu günler dilerim!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir